Hráči se přihlašují na celou sezonní soutěž i v jejím průběhu.
Ideální je přihlásit se samozřejmě  na začátku soutěže ovšem není zdaleka nic „ztraceno" když se zájemci přihlásí i v průběhu sezony,ovšem stále platí že čím dříve tím lépe.
Každé herní kolo (úterý)se hraje na dva okruhy.
Hra může být zahájena v okamžiku ,kdy se sejdou nejméně dva hráči.
Hráč v daný den může odehrát pouze dvě soutěžní kola.
To ovšem neznamená že v ten daný den odehraje  př. okruhy čtyři a z nich si pak vybere které se mu povedli nejlépe to nelze!
Po odehrání odevzdají soutěžící hrací protokoly (platné jsou pouze s čitelným jménem,datumem a jménem spoluhráče či spoluhráčů ze své hrací skupiny)obsluze či domácímu hráči s pořádajícího oddílu tedy DG-Fortuna Radotín.
Do dalšího kola(za týden)budou výsledky vyhodnoceny a zapsány do tabulky která bude umístěna na Webu DG-Fortuna.
Bodování:Vítěz kola získá  - 1bod.
     Druhý získává o dva body více.
     Každý další o jeden bod více.
Hráči kteří se daného kola nezúčastní získají o dva body více než poslední účastník daného kola.(Tímto pravidlem dostávají šanci na lepší umístění při pravidelné a stálé účasti hráči z řad veřejnosti či hráči méně zdatní)
    Vítězem se stává hráč s nejnižším počtem nasbíraných  bodů.
Tato  soutěž  je určena jak pro hráče registrované(ČMGS) tak i pro hráče z řad veřejnosti.
Smyslem či cílem této soutěže je za prvé se setkávat a snad i  příjemně strávit jedno odpoledne v týdnu.A především též přiblížit hru a její krásu i široké veřejnosti.
KAŽDÝ MÁ ŠANCI SE UMÍSTIT!!
KATEGORIE
: Kategorie nejsou určeny,tudíž je jen jedno celkové pořadí.
VYHODNOCENÍ:V případě rovnosti uhraných bodů dělí se hráči o dosažené místo a o případnou výhru k němu přináležící.
     Oceněno bude pět nejlepších hráčů.

Hráči registrovaní v ČMGS,kteří se zúčastní v kalendářním roce alespoň jednoho turnaje na hříšti DG Fortuna-Radotín,mají po předložení platného registračního průkazu obsluze nebo alespoň po telefonické domluvě s R.Fischerem v otvíracích hodinách po celý rok trénink zdarma!

Informace:

Hráči registrovaní v ČMGS,kteří se zúčastní v kalendářním roce alespoň jednoho turnaje na hřišti DG Fortuna - Radotín,mají po předložení platného registračního průkazu obsluze nebo alespoň po telefonické domluvě s R.Fischerem v otvíracích hodinách po celý rok trénink zdarma!

Tel.:+420 777853773

 

aaaaaa.bmp
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one